Radius: Off
Radius:
km Nustatykite ieškos spindulį
Ieškoti

Dar viena avarija ties bažnyčia

Dar viena avarija ties bažnyčia
Bėdos Naujienos

Niekaip neišsprendžiamos bėdos ir toliau lydi vairuotojus ties Švėkšnos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčia, apie kurią veiksmas vyksta ratu (bent jau turėtų). Jau ne kartą rašėme apie situaciją, kuomet aukštos transporto priemonės dėl riboto aukščio po viaduku, atvykusios į Švėkšną turi rinktis vieną iš variantų: arba vis tiek lįsti, rizikuodami apgadinti statinį, tiek priekabą. Antrasis variantas – važiuoti kitu keliu „per plytą“, rizikuodami gauti baudą ar net sukelti avariją. Deja, šiandien buvo pasirinktas antrasis variantas ir vėl sukelta avarija.

Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai nebuvo linkęs pasakoti tikslesnių avarijos detalių. Tačiau sakė, jog per avariją yra nukentėjęs žmogus, kuris nugabentas į ligoninę, todėl bus pradėtas ikiteisminis tyrimas ir kol kas daugiau nieko pasakyti negalintis.

Sprendžiant iš avarijos vietos, lengvajam automobiliui važiuojant aplink bažnyčią, kelią pastojo prieš eismą parvažiuojantis sunkvežimis ir automobiliai trenkėsi vienas į kitą. Atrodo, jog greitis turėjo būti nemažas, nes lengvojo automobilio priekis buvo stipriai įlenktas, aplinkui pabiro šukės.

 

Švėkšnos naujienos

Švėkšnos naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti