Radius: Off
Radius:
km Nustatykite ieškos spindulį
Ieškoti

Lopšelyje-darželyje oficialiai atidaryta “Saulučių” grupė

Lopšelyje-darželyje oficialiai atidaryta “Saulučių” grupė
Naujienos

Šios savaitės pradžia kai kuriems Švėkšnos krašto tėveliams prasidėjo nerimastingai. Mažosioms jų atžaloms prasidėjo svarbus, kupinas naujų pažinimų ir potyrių etapas. Net 16 mažųjų švėkšniškių pradėjo lankyti naujai įkurtą “Saulučių” grupę lopšelyje-darželyje.

Po to, kai buvo nuspręsta Švėkšnoje steigti naują grupę, darželio direktorei Ritai Bagdonienei teko užduotis tinkamai pasiruošti naujosios grupės priėmimui. Pirmiausiai reikėjo įrengti patalpas papildomai grupei. Tačiau, kaip buvo planuota, nespėjus iki spalio 1 d. suremontuoti ir pritaikyti erdvių ugdomajai ir gyvenamajai veiklai, vaikučių priėmimas užsitęsė iki lapkričio 5 d. Na, o lapkričio 8 d. buvo oficialiai atidaryta naujai įsteigta grupė, dalyvaujant garbingiems svečiams.

Pasveikinti naujuosius darželio bendruomenės narius atvyko Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, savivaldybės tarybos narys Antanas Martinkus bei Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis. Svečiai atvyko netuščiomis, nešini naujais žaislais ir ugdymo priemonėmis. Valdžios atstovai pasidžiaugė, jog seniūnijoje daugėja vaikų ir palinkėjo nebijoti patirti pažinimo džiaugsmo.

Įstaigos tarybos pirmininkas, tėvų atstovas Jonas Girskis padėkojo už mažiesiems naujai sukurtą gerbūvį bei palinkėjo neužmiršti ir kitų grupių, kurioms taip pat reikėtų atnaujinti ugdymo bazę.

Svetingai naujuosius draugus priėmė ir vyresni darželio ugdytiniai. Jie, padedami mokytojų, parodė, ko jau išmoko. Vaikučių atliekamos dainos ir šokiai padrąsino naujokus prisijungti į gausią darželio bendruomenę. Nuo šiol įstaigą lankys 87 vaikai. O į darbuotojų kolektyvą įsiliejo jauna, vis dar mokslus kremtanti būsima specialistė, kuri ugdys vaikus nuo 2 iki  5 metų.

Daugiau nuotraukų rasite čia
Švėkšnos naujienos

Švėkšnos naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti