Radius: Off
Radius:
km Nustatykite ieškos spindulį
Ieškoti

Padėkos vakare linkėta nepamesti šypsenų

Padėkos vakare linkėta nepamesti šypsenų
Naujienos

Švėkšnos bendruomenėje yra nusistovėjusi tradicija – prasidėjus Naujiesiems metams, visi aktyviausi bendruomenės nariai susirenka į Padėkos vakarą. Savo iškiliais darbais prie seniūnijos gyvenimo prisidėjusius gyventojus į renginį sukviečia seniūnas Alfonsas Šeputis, drauge su partneriais – “Saulės” gimnazija, lopšeliu-darželiu, “Diemedžio” ugdymo centru, Tradicinių amatų centru, neįgaliųjų padalinu. Šiais metais Padėkos renginys vėl, kaip ir pernai, vyko Švėkšnos Tradicinių amatų centre. 


Vakaras prasidėjo praėjusių metų fotoakimirkų demonstracija. Skambant viltingai muzikai, visi susirinkę turėjo progą prisiminti, kokias emocijas švėkšniškiai išgyveno 2018-iais metais. 

Vėliau vakaro dalyviai tradiciškai buvo pamaloninti ir menine programa. Koncertinį pasirodymą surengė šeimyninis mamos ir dukros duetas iš Sedos (Mažeikių raj.). Mama Irena Jokšienė ir dukrelė Frėja neseniai dalyvavo muzikiniame LRT projekte “Du balsai – viena širdis”, kuriame duetą lydėjo sėkmė.

​Įkvėpti draugiškumui nuteikiančio koncerto, svečiai išklausė A. Šepučio sveikinimo. Seniūnas pasidžiaugė praeitų metų tauriais darbais, palinkėjo mylėti pasaulį tokį, koks jis yra, o svarbiausia – nepamesti šypsenų. Miestelio šeiminikui antrino ir parapijos klebonas Julius Meškauskas. Dvasininkas dar nedaug laiko eina kunigo pareigas Švėkšnoje, tačiau jau spėjo susipažinti su dauguma švėkšniškių, vienyti juos bendriems tikslams ir siekiams. Klebonas prašė nepamiršti, jog kiekvienam duota skleisti ir dalintis. O jeigu dėkotumėme vienas kitam apkabindami iš širdies, be žodžių, tuomet pasikeistų visas pasaulis.

​”Saulės” gimnazijos direktorė Dalia Dirgėlienė ne tik visiems palinkėjo gražių metų, bet ir įteikė padėkos dovanas tiems, kuriems padėkoti norėjo labiausiai. Direktorė prisiminė kuriozinį įvykį, kuomet per mokyklos stadiono atidarymą teko kartu bėgti vieną ratą (400 m.) su Svivaldybės meru Vytautu Laurinaičiu ir kitais politikais, svilinant daugiau nei 30 laipsnių karščio. Pasak D. Dirgėlienės, taip pabėgioti nebuvo planuota, todėl ateičiai Savivaldybės vadovui įteikė rankšluostį prakaitui nusivalyti. Specialią dovaną direktorė įteikė ir seniūnui A. Šepučiui, už tai, kad savo prašymais ištisus metus neduoda ramybės.

Seniūnas išskirtinai pasveikinti ir padėkoti taip pat turėjo kam. Medalis su Švėkšnos inicialais buvo įteiktas Evaldui Venckui, kurio sumanymas pastatyti Švėkšnos parke šimtmečio moliūgų medį tapo išskirtiniu moliūgų-žibintų šventės akcentu. Traukos objektu praėjusiais metais tapo ir neįgaliųjų padalinio įgyvendintas sumanymas – rekordinis Velykų medis, nukabintas daugiau nei 16 000 margučių. Už tai A. Šeputis padėkos dovaną įteikė pirmininkei Ingritai Riterienei. Subtilią dovaną miestelio šeimininkas įteikė ir Savivaldybės administracijai – žibintuvėlį. Kaip sakė seniūnas, po to, kai buvo rekonstruota ir apšviesta Vilkėno bei Žalgirio gatvė, jo (žibintuvėlio) jau nebeprireiks.

Žodis buvo suteiktas ir restauravimo bendrovės “Pamario restauratorius” vadovui Aldui Kliukui. Beje, jis yra kraštietis. Jo vadovaujama bendrovė pradėjo Švėkšnos sinagogos restauravimo darbus. A. Kliukas palinkėjo, jog buvę žydų maldos namai taptų nauju kultūros židiniu Švėkšnoje. 

Susirinkusius sveikino ir gerų metų linkėjo švėkšniškiai, Šilutės rajono savivaldybės Tarybos nariai Antanas Martinkus bei Arūnas Kurlianskas, Švėkšnos neįgaliųjų draugijos padalinio pirmininkė Ingrita Riterienė. Taip pat Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis, ir, žinoma, rajono meras Vytautas Laurinaitis.

Oficialioji vakaro dalis tradiciškai baigėsi šventės organizatoriams ir svečiams sugiedojus “Ilgiausių metų…”. Po to, grojant kviestiniams muzikantams, švėkšniškiai bičiuliavosi neformalioje aplinkoje.

Švėkšnos naujienos

Švėkšnos naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti