Radius: Off
Radius:
km Nustatykite ieškos spindulį
Ieškoti

Šilutės rajono savivaldybės Taryboje darbuosis rekordinis švėkšniškių skaičius

Šilutės rajono savivaldybės Taryboje darbuosis rekordinis švėkšniškių skaičius
Naujienos

Sprendžiant iš savaitgalį vykusių Šilutės rajono savivaldybių Tarybų rinkimų rezultatų, švėkšniškių gyvenimo kreivė sparčiu tempu ims kilti į viršų. Juokaujant galima teigti, jog iš šiltų kraštų sugrįžusios kregždutės padės gyventojams pasijusti kaip tikrame rojuje. Pagal išankstinius Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenis, naujoje Taryboje darbuosis net keturi švėkšniškiai. Mūsų žiniomis, dar niekada tokio didelio skaičiaus kraštiečių aukščiausiame rajono valdymo organe nebuvo.

Šilutės apygardoje rinkimų apylinkėse daugiausiai balsų skirta Tėvynės sąjungai – Lietuvos krikščioniams demokratams (3096). Kiek mažiau rinkėjų balsų – 3004 surinko Partija Tvarka ir teisingumas. Toliau rikiuojasi: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (2676), Lietuvos socialdemokratų partija (2039), Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis (1663), Lietuvos socialdemokratų darbo partija (1618), Visuomeninis rinkimų komitetas „Už žmonių valdžią“ (1442) ir Darbo partija (422).

Švėkšnos rinkimų apylinkėje daugiausia balsų surinko taip pat Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (375), antri liko Lietuvos socialdemokratų partija (300). Toliau balsai pasiskirstė taip: Partija Tvarka ir teisingumas (70), Visuomeninis rinkimų komitetas „Už žmonių valdžią“ (64), Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (62), Lietuvos socialdemokratų darbo partija (26), Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis (17) ir Darbo partija (16).

Jeigu preliminarūs rezultatai nepasikeis, naujoje taryboje dirbti pradės trys švėkšniškiai, konservatoriai. Tai – Arūnas Kurliankskas, Zigmantas Merliūnas bei A. Kurliansko sūnus Žygimantas. Taryboje taip pat matysime ir Šilutės socialdemokratų lyderį Antaną Martinkų.

​Vėlų sekmadienio vakarą taip pat paaiškėjo, jog Šilutės apygardoje nė vienas kandidatas į merus nesurinko būtinos daugumos. Tad antrajame ture dėl mero posto teks kautis dabartiniam merui, “tvarkiečiui” Vytautui Laurinaičiui ir Tarybos narei, konservatorei Sandrai Tamašauskienei. O į merus pretendavęs švėkšniškis, socdemas Antanas Martinkus liko penktas. Už A. Martinkų Švėkšnoje balsavo 393 rinkėjai. Viso jis pelnė 1306 Šilutės rajono rinkėjų pasitikėjimo balsus.

Mums, švėkšniškiams, lieka tik pasidžiaugti tokiu gausiu kraštiečiu desantu į Tarybą bei tikėtis, jog visi pažadai bus išpildyti. Na, o mes stebėsime ir priminsime, kokiais pažadais buvome suvilioti. Sėkmės visiems!

Visi rinkimų rezultatai: ​https://www.vrk.lt/2019-savivaldybiu-tarybu/rezulta...

Daugiau nuotraukų rasite čia

 

Švėkšnos naujienos

Švėkšnos naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti